Mega Confort Wifi Metro Aeroporto Chg

  • 37 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Avenida Paulista znajduje się 7 km od apartamentu Mega Confort Wifi Metro Aeroporto Chg São Paulo, natomiast Paroquia Nossa Senhora de Guadalupe znajduje się w pobliżu.

Goście apartamentu mogą korzystać z komfortowej łazienki z ręcznikami. Znajdziesz tu również zmywarkę, oddzielną toaletę i prysznic.

Obiekt oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak wspólna kuchnia, a także jadalnia.

Ten apartament szczyci się dogodną lokalizacją w São Paulo blisko stacji metra Eucaliptos, która jestw około 900 m. Planetário Professor Aristóteles Orsini leży w odległości nie więcej niż 3 km od kwatery prywatnej. Około 15 min jazdy od apartamentu Mega Confort Wifi Metro Aeroporto Chg znajduje się również Museu de Arte de São Paulo. Jeśli masz wczesny lot z São Paulo, obiekt noclegowy leży 5 km od lotniska Congonhas.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Mega Confort Wifi Metro Aeroporto Chg São Paulo
Suite Privativa Wifi Metro E Aeroporto Cgh
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Suite Privativa Wifi Metro E Aeroporto Cgh

8.4
Bardzo dobry 24 opinie
0 m od nieruchomości
USD 31 USD 28
za noc
Espaco Aconchegante Em Campo Belo
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Espaco Aconchegante Em Campo Belo

9.7
Wyjątkowy 22 opinie
246 m od nieruchomości
USD 20 USD 18
za noc
Suite Single Aero Congonhas
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Suite Single Aero Congonhas

8.8
Świetny 20 opinii
500 m od nieruchomości
USD 22 USD 20
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    2,1 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    10 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ochrona całodobowa
    • Przechowalnia bagażu
    • Pomieszczenie z szafkami
    • Pralnia

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Wspólna kuchnia
    • Przybory kuchenne

    Obiekty biznesowe

    • Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć

    Odpoczynek

    • Ogród

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Patio
    • Meble ogrodowe
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:30
    Wyjazd: od 06:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Mega Confort Wifi Metro Aeroporto Chg akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Mega Confort Wifi Metro Aeroporto Chg nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Mega Confort Wifi Metro Aeroporto Chg jest kuchnia?
      W apartamencie Mega Confort Wifi Metro Aeroporto Chg goście znajdą wspólną kuchnię z lodówką, piekarnikiem i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    2,1 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    10 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Mega Confort Wifi Metro Aeroporto Chg São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij